olejeQ8Oils.pl - Autoryzowany dystrybutor Q8Oils

Wszędzie tam
gdzie jest moc.

Segmenty produktówEnergetyka

Q8Oils jest preferowanym producentem środków smarnych w sektorze Energii. Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu, innowacyjnemu programowi badawczo – rozwojowemu oraz recepturami z technologią selektywnych dodatków nasze najnowocześniejsze środki smarne z segmentu Energii cechują się właściwościami przewyższającymi nawet normy branżowe. Nasze szerokie doświadczenie na tym wymagającym rynku oraz nowoczesny dział R&D pozwalają nam stale optymalizować nasze produkty dla rynku Energii.
Silniki gazowe

Silniki gazowe

Q8 Mahler to najlepsze rozwiązanie, aby utrzymać silnik w czystości i zmniejszyć koszty eksploatacji.

Silniki gazowe

Oleje do sprężarek

Oleje do sprężarek

Q8Oils oferuje kompletne rozwiązanie od mineralnych do w pełni syntetycznych środków smarnych, które spełniają i przekraczają standardy przemysłowe.

Oleje do sprężarek

Oleje do turbin

Oleje do turbin

Gamy Q8 Van Gogh i Q8 Volta dla turbin gazowych, parowych i wodnych oferują wyjątkową stabilność oksydacyjną, aby zapewnić niezawodną pracę.

Oleje do turbin

Oleje do silników żeglugowych

Oleje do silników żeglugowych

Kompleksowa gama produktów opracowanych dla wielu różnych kategorii, w tym rybołówstwa na wodach śródlądowych i na dalekim morzu.

Oleje do silników żeglugowych

Najwyższa jakość środków smarnych!Polecane produktyQ8Oils

Oferujemy rozwiązania dopasowane do potrzeb Klientów. Sprawdź jedne z naszych najczęściej wybieranych produktów z segmentu energetyki.
https://olejeq8oils.pl/wp-content/uploads/2023/03/DefaultPackshot.png
Q8 Mahler G8 SAE 40
Q8 Mahler G8 to wysoparametrowy olej do silników gazowych, oparty na oleju bazowym klasy premium grupy II (hydrorafinowanym). Produkt ten został opracowany w ramach programu „czystych technologii Q8Oils”, który korzysta z własnych opracowań i niestandardowych rozwiązań. Produkty serii Q8 Mahler G spełniają wyzwania stawiane przez silniki najnowszej generacji (stalowe tłoki, o dużej mocy i niskiej emisji spalin), zapewniając czystość silników w połączeniu z wydłużonym okresem eksploatacji.
https://olejeq8oils.pl/wp-content/uploads/2023/03/DefaultPackshot.png
Q8 Mahler G5 SAE 40
Q8 Mahler G5 to wysokowydajny olej do silników gazowych, oparty na oleju bazowym klasy premium grupy II (hydrorafinowanym). Produkt ten został opracowany w ramach programu czystych technologii Q8Oils, który korzysta z własnych opracowań i niestandardowych rozwiązań. Produkty serii Q8 Mahler G spełniają wyzwania stawiane przez silniki najnowszej generacji (stalowe tłoki, o dużej mocy i niskiej emisji spalin), zapewniając czystość silników w połączeniu z wydłużonym okresem eksploatacji.
https://olejeq8oils.pl/wp-content/uploads/2023/03/DefaultPackshot.png
Q8 Mahler GR8 SAE 40
Q8 Mahler GR8 to nadzwyczaj wysokoparametrowy syntetyczny (hydrokrakowany) olej do silników gazowych. Produkt ten został opracowany w ramach programu „czystych technologii Q8Oils „, który korzysta z własnych opracowań i niestandardowych rozwiązań. Produkty serii Q8 Mahler GR spełniają wyzwania stawiane przez silniki najnowszej generacji (stalowe tłoki, o dużej mocy i niskiej emisji spalin), zapewniając czystość silników w połączeniu z wydłużoną żywotnością. Został opracowany specjalnie z myślą o pracy w najtrudniejszych i ekstremalnych warunkach eksploatacyjnych przy jednoczesnym obniżeniu całkowitych kosztów operacyjnych użytkownika.
To nie wszystko!
Mamy do dyspozycji bazę ponad 1000 produktów.
Kliknij niżej by przejść pełnej bazy produktów Q8!
Potrzebujesz kart charakterystyki?
Wszystkie niezbędne dokumenty znajdują się
na oficjalnej stronie Q8 Research.

Fachowe doradztwo!Doradztwo

Dysponujemy zespołem doświadczonych specjalistów, którzy z pełnym zaangażowaniem pomogą Ci w dobraniu rozwiązań i produktów dopasowanych dla Twojego biznesu. Wybierając Q8Oils wybierasz bezpieczeństwo i spokój.
50 lat rozwoju i badań w zakresie petrochemii,
Ponad 40 naukowców w międzynarodowym dziale R&D,
Certyfikacje ISO 9001, OHSAS 18001, ISO 14001 i RC 14001,
Przeprowadzamy testy na ponad 50 tys. próbek olejów rocznie!
https://olejeq8oils.pl/wp-content/uploads/2020/10/post_24-1280x854.jpg
Dowiedz się więcej!

Ostatnie artykuły branżoweBlog Q8