olejeQ8Oils.pl - Generalny dystrybutor Q8Oils

Wszędzie tam
gdzie jest moc.olejeQ8Oils.pl

Q8Oils jest częścią Kuwait Petroleum Corporation – siódmej największej spółki naftowej na świecie.
Od wielu lat KPC dostarcza światu niezbędne olej i gaz.

Spółka dysponuje w Europie dwoma nowoczesnymi zakładami produkcji środków smarnych spełniającymi najwyższe standardy jakości. Obydwa zakłady pracują w zgodzie z przepisami dotyczącycmi bezpieczeństwa, higieny pracy i ochrony środowiska. Zakład produkcyjny w Antwerpii jest najnowocześniejszym i największym tego rodzaju obiektem w Europie – jego wydajność to 250 milionów litrów środków smarnych sprzedawanych luzem lub w opakowaniach do 1000 litrów. We włoskiej fabryce położonej nieopodal Mediolanu odbywa się konfekcja do mniejszych opakowań. Tam również mieści się jedno z najnowocześniejszych na świecie laboratoriów.
Podstawę działalności Q8Oils zawsze stanowiły jakość i innowacyjność. Opracowaliśmy program badawczo-rozwojowy, dzięki któremu nieustannie ooptymalizujemy nasze produkty oraz tworzymy nowe środki smarne dostosowane do wciąż zmieniających się potrzeb klientów.
Nasze produkty zachowują zgodność z międzynarodowymi normami:
Zgody producentów OEM
Zgody oryginalnych producentów sprzętu (ang. Original Equipment Manufacturer) są elementem standardów jakości obowiązujących w Q8Oils. Dzięki naszym silnym powiązaniom z producentami jesteśmy w stanie oferować oficjalne aprobaty producentów OEM, a jednocześnie być liderem w zakresie innowacji i wytwarzać wysokoparametrowe środki smarne zaspokajające potrzeby klientów.
EELQMS
Europejski system zarządzania jakością środków smarnych to szereg protokołów projektowych, metod przeprowadzania testów, standardów produkcji oraz kodeksów dobrych praktyk powszechnie uznawanych za złoty standard jakości smarów do silników motoryzacyjnych na całym świecie.
ISO 9001
Kryteria systemu zarządzania jakością obejmujące silne zorientowanie na klienta, motywację oraz zaangażowanie kierownictwa najwyższego szczebla, podejście procesowe oraz stały rozwój.
ISO 14001
Wymagania dla systemu zarządzania środowiskowego, który organizacja może wykorzystywać w celu zwiększenia swojej wydajności środowiskowej i zrównoważonego rozwoju.
RC 14001
Globalna inicjatywa przemysłu chemicznego realizowana w 52 krajach, w ramach której firmy z sektora chemicznego współpracują, aby stale ulepszać swoje wyniki w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony środowiska.

01ENERGETYKA

Oleje do silników gazowych, sprężarek, turbin i silników żeglugowych.

02OBRÓBKA METALI

Oleje do ciągnienia drutu, obróbki skrawaniem, hartowania, walcowania na zimno, ochrony przed korozją i formowania przewodów i rur.

03MOTORYZACJA

Oleje przeznaczone do samochodów, ciężarówek i autobusów, pojazdów rolniczych, pojazdów terenowych, motocykli oraz łodzi.

04PRZEMYSŁ OGÓLNY

Oleje hydrauliczne, oleje obiegowe, oleje do łańcuchów, oleje pneumatyczne, oleje do form, oleje biodegradowalne, oleje do transformatorów, oleje spożywcze do kontaktu z żywnością, oleje grzewcze, smary, odtłuszczacze oraz oleje do przekładni przemysłowych.
pexels-trace-constant-707046
pexels-ivan-129544
pexels-julius-silver-753331
pexels-pixabay-163752
pexels-pixabay-159298

Zaufali nam

Q8
grupa-ac-czarne
edpol-logo
auto-euro_partner-dystrybucyjny_Q8Oils
hans.oil
https://olejeq8oils.pl/wp-content/uploads/2023/01/logo-768x200-2-320x83.png
Generalny, autoryzowany dystrybutor Q8Oils

Syntaco to ludzie, których połączyła wiedza, doświadczenie i pasja do motoryzacji! Obecnie zajmujemy się sprzedażą hurtową i detaliczną oraz doradztwem w zakresie gospodarki smarowniczej dla samochodów osobowych, ciężarowych, maszyn rolniczych i sprzętu budowlanego oraz różnych sektorów przemysłu. Prowadzimy również sprzedaż części samochodowych, płynów chłodniczych, płynów do spryskiwaczy oraz kosmetyków samochodowych.