olejeQ8Oils.pl - Autoryzowany dystrybutor Q8Oils

Oleje do skrzyni biegów

Segmenty produktówOleje do skrzyni biegów

Oleje do skrzyni biegów od Q8Oils to profesjonalne i wydajne środki smarne, które gwarantują niezawodną i solidną ochronę przekładni, przedłużając jej sprawność i zwiększając maksymalną wydajność. Stawiaj na to, co najlepsze, by uchronić się przed awariami i nieprzyjemnymi niespodziankami na drodze. Wybierz oleje przekładniowe od Q8Oils i ruszaj w drogę bez przeszkód!
Samochody osobowe

Samochody osobowe

Nasze środki smarne są zaprojektowane, by chronić ważne elementy, poprawiać zużycie paliwa oraz ograniczać szkodliwe emisje.

Samochody osobowe

Pojazdy ciężarowe

Pojazdy ciężarowe

Q8 Formula Truck to olej odpowiedni dla każdej floty ciężarówek. Zwiększa wydajność silnika, przedłuża interwały wymiany oleju, zmniejsza zużycie paliwa.

Pojazdy ciężarowe

Rolnictwo

Rolnictwo

Q8Oils oferuje pełen zakres smarów rolniczych, takich jak oleje silnikowe, przekładniowe, skrzyniowe, hydrauliczne oraz smary.

Rolnictwo

Małe silniki

Małe silniki

Zakres smarów Q8Oils dla małych silników, takich jak motocykle, skutery, łodzie rekreacyjne i maszyny ogrodnicze, został opracowany i przetestowany pod kątem wydajności w najbardziej ekstremalnych warunkach.

Małe silniki

Oleje przekładniowe – najlepsze parametry Twojego auta bez ryzyka awarii

Oleje do przekładni to kluczowy element, który zapewnia poprawne funkcjonowanie skrzyni biegów. Regularna wymiana to sposób na:

  • idealne smarowanie,
  • solidne schładzanie komponentów,
  • oczyszczanie łożysk, kół zębatych i innych elementów wewnątrz przekładni.

Podczas jazdy, na skutek ocierania się o siebie komponentów, mogą powstawać opiłki żelaza, co jest całkowicie normalne. Wymieniając olej przekładniowy do skrzyni biegów, usuwasz te drobinki, oczyszczając podzespoły.

Jako hurtownia olejów przekładniowych, zwracamy uwagę na różnice konstrukcyjne między skrzyniami manualnymi a automatycznymi. W zależności od rodzaju skrzyni znajdziesz u nas odpowiednie preparaty, które zapewnią jej poprawne działanie.

Oleje do skrzyni biegów hurt – produkty dla profesjonalistów

Współpracując z nami, masz gwarancję dostępu do najwyższej jakości produktów na rynku. Działamy jako hurtownia olejów, dzięki czemu nasze ceny są wyjątkowo atrakcyjne.

Współpracujemy z warsztatami samochodowymi, serwisami, bazami transportowymi, gospodarstwami rolnymi, dzięki temu wiemy czego oczekują profesjonaliści. Q8Oils to:

  • oleje do skrzyni biegów dopasowane nawet do najbardziej wymagających warunków eksploatacji.
  • szeroki wybór produktów, dzięki któremu zyskujesz gwarancję zastosowania optymalnej technologii, wspierającej długotrwałe użytkowanie,
  • oleje przekładniowe cechujące się wyjątkową trwałością i ochroną przekładni przed zużyciem oraz korozją, pozwalając na długotrwałe i bezproblemowe działanie układu.

Dobierz najlepszy olej do skrzyni biegów i wybierz ofertę Q8Oils.

Kompleksowa oferta od Q8Oils

Kompleksowa oferta Q8Oils to efekt wieloletniej pracy i doświadczeń w branży. Zapewniamy szybką realizację zamówień, konkurencyjne ceny i profesjonalną obsługę. Oferujemy oleje do skrzyni biegów oraz dziesiątki innych produktów dopasowanych do potrzeb i oczekiwań na najwyższym poziomie.

Jako hurtownia olejów proponujemy nie tylko oleje przekładniowe, lecz także oleje silnikowe i wiele innych produktów do różnych rodzajów pojazdów, nie tylko samochodów osobowych. U nas dostępny jest także asortyment odpowiedni zarówno do aut ciężarowych, jak i specjalistycznych maszyn rolniczych czy budowlanych.

Potrzebujesz porady? Z nami dobierzesz olej do skrzyni biegów idealnie pasujący do Twoich potrzeb – niezależnie czy poszukujesz idealnego środka dla siebie, czy swojego warsztatu. Zapewniamy profesjonalne doradztwo w zakresie doboru olejów do skrzyni biegów i nie tylko. Nasi eksperci chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i pomogą Ci wybrać najbardziej efektywne rozwiązania. Zapraszamy do Q8Oils!

Kliknij tutaj, aby rozwinąć formularz doboru oleju!

Najwyższa jakość środków smarnych!Polecane produktyQ8Oils

Oferujemy rozwiązania dopasowane do potrzeb Klientów. Sprawdź jedne z naszych najczęściej wybieranych produktów z segmentu motoryzacji.
https://olejeq8oils.pl/wp-content/uploads/2023/03/Unknown-5-320x427.png
Q8 Formula Prestige V 5W-30
Syntetyczny olej silnikowy Ultra High Performance Low SAPS SAE 5W30 do silników Euro 5 i 6. Produkt ten przeszedł pomyślnie najnowsze testy VW 504.00/507.00 Baumuster 2020, MB 229.52 i BMW Longlife04 (B48). Produkt oferuje ponadto ochronę przed zapłonem przy niskich prędkościach (LSPI) oraz kompatybilność z filtrami cząstek stałych (GPF). Zapewnia doskonałą oszczędność paliwa i ochronę silnika dla silników diesla i benzynowych, a jednocześnie jest kompatybilny z biopaliwami.
https://olejeq8oils.pl/wp-content/uploads/2023/03/Q8-Formula-Truck-7000-15W-40-20L-10114870-320x400.jpg
Q8 Formula Truck 15W-40
Q8 Formula Truck 7000 15W-40 to najwyższej jakości olej silnikowy o niskiej zawartości SAPS do samochodów ciężarowych. Produkt ten zapewnia wyjątkową ochronę przed zużyciem i korozją wszystkich części silnika oraz zapobiega powstawaniu sadzy podczas spalania. Można stosować wydłużone okresy między wymianami oleju. Został opracowany pod kątem kompatybilności z biopaliwami i spełnia specyfikacje ACEA E9 i API CK-4.
https://olejeq8oils.pl/wp-content/uploads/2023/03/DefaultPackshot.png
Q8 T 2200
Q8 T 2200 to najwyższej jakości uniwersalny olej przekładniowy do ciągników. Został opracowany, aby zapewnić wyjątkową ochronę maszynom terenowym, budowlanym i rolniczym. Ten wszechstronny olej spełnia wymagania API i wielu producentów OEM, takich jak Deutz, Volvo, CAT i Allison. Q8 T 2200 poprawia trwałość, zwiększa komfort pracy operatora i podnosi wydajność.
To nie wszystko!
Mamy do dyspozycji bazę ponad 1000 produktów.
Kliknij niżej by przejść pełnej bazy produktów Q8!
Potrzebujesz kart charakterystyki?
Wszystkie niezbędne dokumenty znajdują się
na oficjalnej stronie Q8 Research.

Kup olej Q8!

Niższe koszty operacyjne

Wybór środków smarnych Q8Oils to najprostszy sposób na obniżenie całkowitego kosztu posiadania:

- dłuższe okresy między wymianami,
- oszczędność paliwa,
- większa trwałość silnika,
- krótszy czas przestoju.

Biodegradowalność

Duży nacisk kładziemy na biodegradowalne i przyjazne środowisku środki smarne porządane przede wszystkim w maszynach rolniczych.

Wydajność

Najwyższej jakości olej silnikowy do wymagających silników jest niezbędny zwłaszcza w czasie najwyższego obciążenia. Q8Oils oferuje oleje o wyjątkowej wydajności w ekstremalnych warunkach.

Fachowe doradztwo!Doradztwo

Dysponujemy zespołem doświadczonych specjalistów, którzy z pełnym zaangażowaniem pomogą Ci w dobraniu rozwiązań i produktów dopasowanych dla Twojego biznesu. Wybierając Q8Oils wybierasz bezpieczeństwo i spokój.
50 lat rozwoju i badań w zakresie petrochemii,
Ponad 40 naukowców w międzynarodowym dziale R&D,
Certyfikacje ISO 9001, OHSAS 18001, ISO 14001 i RC 14001,
Przeprowadzamy testy na ponad 50 tys. próbek olejów rocznie!
https://olejeq8oils.pl/wp-content/uploads/2020/10/post_24-1280x854.jpg
Dowiedz się więcej!

Ostatnie artykuły branżoweBlog Q8