olejeQ8Oils.pl - Autoryzowany dystrybutor Q8Oils

Oleje silnikowe do samochodów osobowych

Segmenty produktówOleje silnikowe do samochodów osobowych

Oleje silnikowe do samochodów osobowych od Q8Oils to najlepsze rozwiązanie dla Twojego auta. Jeśli chcesz, by silnik pracował wydajnie i bezawaryjnie, to postaw na naszą ofertę. Produkty Q8Oils doceniły już miliony osób z całego świata. Jeśli cenisz jakość, niezawodność i efektywność, to wybierz olej silnikowy z naszej oferty.
Samochody osobowe

Samochody osobowe

Nasze środki smarne są zaprojektowane, by chronić ważne elementy, poprawiać zużycie paliwa oraz ograniczać szkodliwe emisje.

Samochody osobowe

Pojazdy ciężarowe

Pojazdy ciężarowe

Q8 Formula Truck to olej odpowiedni dla każdej floty ciężarówek. Zwiększa wydajność silnika, przedłuża interwały wymiany oleju, zmniejsza zużycie paliwa.

Pojazdy ciężarowe

Rolnictwo

Rolnictwo

Q8Oils oferuje pełen zakres smarów rolniczych, takich jak oleje silnikowe, przekładniowe, skrzyniowe, hydrauliczne oraz smary.

Rolnictwo

Małe silniki

Małe silniki

Zakres smarów Q8Oils dla małych silników, takich jak motocykle, skutery, łodzie rekreacyjne i maszyny ogrodnicze, został opracowany i przetestowany pod kątem wydajności w najbardziej ekstremalnych warunkach.

Małe silniki

Oleje silnikowe do samochodów osobowych – sprawność i wydajność

Oleje silnikowe od Q8Oils są produkowane z wyjątkową starannością i dbałością o detale, co przekłada się na wysoką wydajność i zachwycającą wytrzymałość silnika Twojego samochodu. Dostarczamy sprawdzone i niezawodne rozwiązania dla każdego rodzaju pojazdu. Nie każdy ma świadomość, jak istotną rolę w sprawności auta mają oleje silnikowe. Regularna wymiana zapewnia:

 • długą żywotność i efektywne działanie silnika,
 • wysoką wydajność jazdy i oszczędność paliwa,
 • ochronę przed korozją, zużyciem i zanieczyszczeniami komponentów silnika,
 • łatwiejszy start silnika w zimnych warunkach.

Chcąc zadbać o jak najlepsze właściwości jezdne, warto stawiać na produkty najwyższej jakości. Wybierz oleje do silników samochodowych Q8Oils.

Oleje do silników samochodowych od Q8Oils – najlepsze parametry

W sklepie Q8Oils oferujemy oleje do różnych silników samochodowych. To najlepsze parametry i dodatki, które korzystnie wpływają na jego pracę. Dzięki temu możliwe jest:

 • spowolnienie starzenia się oleju,
 • ustabilizowanie lepkości mimo zmiennych temperatur,
 • osiągnięcie doskonałej smarność oleju,
 • zredukowanie ilości osadów,
 • zneutralizowanie kwasów.

Zapewniamy różnorodność wyboru i indywidualne podejście do wymagań Twojego pojazdu. Skontaktuj się z naszymi ekspertami, by wybrać jakościowy olej silnikowy, dopasowany do Twoich potrzeb.

Olej silnikowy Q8Oils – wybór profesjonalistów

Zaufaj ekspertom od olejów silnikowych. Jako doświadczona hurtownia, dostarczamy produkty najwyższej jakości, które zostały przetestowane i zatwierdzone przez wielu profesjonalistów w branży. Współpracujemy zarówno z warsztatami samochodowymi, serwisami, jak i dużymi bazami transportowymi, gospodarstwami rolniczymi, czy sklepami motoryzacyjnymi. Zadowolenie użytkowników jest dla nas priorytetem, dlatego na każdym kroku dbamy o to, by dostarczać najlepsze oleje silnikowe.

Q8Oils – oleje silnikowe i inne akcesoria samochodowe z najwyższej półki

Wybierz oleje silnikowe od Q8Oils, by doświadczyć różnicy w wydajności i efektywności. Warto dbać o regularną wymianę, by nie narażać się na przykre i kosztowne konsekwencje w postaci awarii. Skorzystaj z naszej oferty dla profesjonalistów, by przekonać się, co oznacza prawdziwa jakość.

Jako doświadczona hurtownia olejów mamy świadomość, że silnik to nie wszystko. Wiemy, jak zadbać także o inne elementy Twojego pojazdu. Proponujemy:

 • oleje do skrzyni biegów,
 • oleje do skrzyni automatycznej,
 • oleje do skrzyni biegów manualnej,
 • oleje hydrauliczne.

Nasze oleje silnikowe to pewność, że Twój silnik będzie pracować sprawnie i niezawodnie przez wiele tysięcy kilometrów. Szeroka gama produktów sprawia, że możemy dostosować się do różnych potrzeb i typów pojazdów, zapewniając ich optymalną ochronę i wydajność.

Zaufaj profesjonalistom i zaopatrz się w najlepsze oleje silnikowe w korzystnej cenie, które pomogą utrzymać każdy pojazd w doskonałej kondycji. Zyskaj pewność wyboru i zadowolenie kierowców. Wybierz hurtownię olejów silnikowych Q8Oils.

Kliknij tutaj, aby rozwinąć formularz doboru oleju!

Najwyższa jakość środków smarnych!Polecane produktyQ8Oils

Oferujemy rozwiązania dopasowane do potrzeb Klientów. Sprawdź jedne z naszych najczęściej wybieranych produktów z segmentu motoryzacji.
https://olejeq8oils.pl/wp-content/uploads/2023/03/Unknown-5-320x427.png
Q8 Formula Prestige V 5W-30
Syntetyczny olej silnikowy Ultra High Performance Low SAPS SAE 5W30 do silników Euro 5 i 6. Produkt ten przeszedł pomyślnie najnowsze testy VW 504.00/507.00 Baumuster 2020, MB 229.52 i BMW Longlife04 (B48). Produkt oferuje ponadto ochronę przed zapłonem przy niskich prędkościach (LSPI) oraz kompatybilność z filtrami cząstek stałych (GPF). Zapewnia doskonałą oszczędność paliwa i ochronę silnika dla silników diesla i benzynowych, a jednocześnie jest kompatybilny z biopaliwami.
https://olejeq8oils.pl/wp-content/uploads/2023/03/Q8-Formula-Truck-7000-15W-40-20L-10114870-320x400.jpg
Q8 Formula Truck 15W-40
Q8 Formula Truck 7000 15W-40 to najwyższej jakości olej silnikowy o niskiej zawartości SAPS do samochodów ciężarowych. Produkt ten zapewnia wyjątkową ochronę przed zużyciem i korozją wszystkich części silnika oraz zapobiega powstawaniu sadzy podczas spalania. Można stosować wydłużone okresy między wymianami oleju. Został opracowany pod kątem kompatybilności z biopaliwami i spełnia specyfikacje ACEA E9 i API CK-4.
https://olejeq8oils.pl/wp-content/uploads/2023/03/DefaultPackshot.png
Q8 T 2200
Q8 T 2200 to najwyższej jakości uniwersalny olej przekładniowy do ciągników. Został opracowany, aby zapewnić wyjątkową ochronę maszynom terenowym, budowlanym i rolniczym. Ten wszechstronny olej spełnia wymagania API i wielu producentów OEM, takich jak Deutz, Volvo, CAT i Allison. Q8 T 2200 poprawia trwałość, zwiększa komfort pracy operatora i podnosi wydajność.
To nie wszystko!
Mamy do dyspozycji bazę ponad 1000 produktów.
Kliknij niżej by przejść pełnej bazy produktów Q8!
Potrzebujesz kart charakterystyki?
Wszystkie niezbędne dokumenty znajdują się
na oficjalnej stronie Q8 Research.

Kup olej Q8!

Niższe koszty operacyjne

Wybór środków smarnych Q8Oils to najprostszy sposób na obniżenie całkowitego kosztu posiadania:

- dłuższe okresy między wymianami,
- oszczędność paliwa,
- większa trwałość silnika,
- krótszy czas przestoju.

Biodegradowalność

Duży nacisk kładziemy na biodegradowalne i przyjazne środowisku środki smarne porządane przede wszystkim w maszynach rolniczych.

Wydajność

Najwyższej jakości olej silnikowy do wymagających silników jest niezbędny zwłaszcza w czasie najwyższego obciążenia. Q8Oils oferuje oleje o wyjątkowej wydajności w ekstremalnych warunkach.

Fachowe doradztwo!Doradztwo

Dysponujemy zespołem doświadczonych specjalistów, którzy z pełnym zaangażowaniem pomogą Ci w dobraniu rozwiązań i produktów dopasowanych dla Twojego biznesu. Wybierając Q8Oils wybierasz bezpieczeństwo i spokój.
50 lat rozwoju i badań w zakresie petrochemii,
Ponad 40 naukowców w międzynarodowym dziale R&D,
Certyfikacje ISO 9001, OHSAS 18001, ISO 14001 i RC 14001,
Przeprowadzamy testy na ponad 50 tys. próbek olejów rocznie!
https://olejeq8oils.pl/wp-content/uploads/2020/10/post_24-1280x854.jpg
Dowiedz się więcej!

Ostatnie artykuły branżoweBlog Q8