olejeQ8Oils.pl - Autoryzowany dystrybutor Q8Oils

Oleje hydrauliczne do samochodów

Segmenty produktówOleje hydrauliczne do samochodów

Q8Oils to wysokiej jakości oleje hydrauliczne do samochodów, maszyn i innych urządzeń, które wymagają odpowiedniego smarowania. Zawsze dbamy o to, by dostarczać naszym klientom najlepsze produkty, które poprawią wydajność i trwałość systemów w pojazdach i urządzeniach. Przekonaj się, że hurtownia olejów hydraulicznych Q8Oils to definicja jakości i profesjonalizmu. Zapraszamy!
Samochody osobowe

Samochody osobowe

Nasze środki smarne są zaprojektowane, by chronić ważne elementy, poprawiać zużycie paliwa oraz ograniczać szkodliwe emisje.

Samochody osobowe

Pojazdy ciężarowe

Pojazdy ciężarowe

Q8 Formula Truck to olej odpowiedni dla każdej floty ciężarówek. Zwiększa wydajność silnika, przedłuża interwały wymiany oleju, zmniejsza zużycie paliwa.

Pojazdy ciężarowe

Rolnictwo

Rolnictwo

Q8Oils oferuje pełen zakres smarów rolniczych, takich jak oleje silnikowe, przekładniowe, skrzyniowe, hydrauliczne oraz smary.

Rolnictwo

Małe silniki

Małe silniki

Zakres smarów Q8Oils dla małych silników, takich jak motocykle, skutery, łodzie rekreacyjne i maszyny ogrodnicze, został opracowany i przetestowany pod kątem wydajności w najbardziej ekstremalnych warunkach.

Małe silniki

Oleje hydrauliczne do samochodu i innych urządzeń

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór olejów hydraulicznych doskonale dostosowanych do wymagań współczesnych systemów. Zadaniem tego smaru jest zamiana energii w postaci cieczy w energię mechaniczną w silnikach hydrostatycznych. Wykorzystywany jest w wielu gałęziach przemysłu i układach wyposażonych w łożyska i przekładnie. Oleje hydrauliczne znajdują zastosowanie m.in. w:

 • motoryzacji, np. układzie hamulcowym samochodu,
 • pojazdach ciężarowych przy układach kierowniczych, podnośnikach, czy skrzyni biegów,
 • rolnictwie do sterowania różnymi elementami i maszynami, jak prasy, przyczepy, podnośniki,
 • branży budowlanej w koparkach, ładowarkach, czy żurawiach do sterowania niektórymi komponentami,
 • przemyśle w takich maszynach jak tokarki, frezarki, czy prasy, by zadbać o precyzyjną kontrolę ruchu i siły,
 • transporcie publicznym, w autobusach, tramwajach, pociągach w układach hamulcowych, zawieszeniach itp.

Oleje hydrauliczne dla profesjonalistów – wybierz Q8Oils

Zastosowanie naszych produktów to gwarancja pełnej ochrony, minimalizacji kosztów konserwacji oraz długotrwałej, bezproblemowej pracy urządzeń. Oferta Q8Oils to:

 • zróżnicowana oferta oleju hydraulicznego – to ponad 1000 różnych produktów dostosowanych do różnego rodzaju pojazdów, silników i maszyn,
 • wysoka jakość produktów – jako wiodący producent działamy według najnowocześniejszych, sprawdzonych technologii,
 • atrakcyjne warunki współpracy – działając jako hurtownia olejów hydraulicznych, gwarantujemy konkurencyjne ceny przy zachowaniu najwyższej jakości produktów,
 • profesjonalne doradztwo – nasi eksperci chętnie pomogą w wyborze odpowiedniego produktu.

Współpracujemy z warsztatami samochodowymi, bazami transportowymi, przedsiębiorstwami budowlanymi i przemysłowymi oraz gospodarstwami rolnymi. Jako hurtownia olejów hydraulicznych dostarczamy dedykowane rozwiązania do zdecydowanej większości potrzeb naszych klientów.

Dlaczego warto wybrać oleje hydrauliczne od Q8Oils?

Marka Q8Oils to gwarancja jakości potwierdzonej setkami zadowolonych klientów. Będąc częścią Europejskiego Systemu Zarządzania Jakością Środków Smarnych, dbamy o zachowanie najwyższych standardów produkcji. Dlaczego warto wybrać nasze oleje hydrauliczne do samochodu i nie tylko? Q8Oils to:

 • technologia przyszłości – nasze oleje są wytwarzane przy użyciu najnowszych technologii, co pozwala na spełnienie najbardziej wymagających standardów,
 • program badawczo-rozwojowy – w jednym z najnowocześniejszych laboratoriów świata pracujemy nad ciągłym udoskonalaniem naszych dotychczasowych produktów oraz poszukiwaniem coraz lepszych rozwiązań,
 • doskonałe parametry – dzięki zastosowaniu naszych olejów hydraulicznych, maszyny działają płynniej i generują mniejsze koszty, zapewniając optymalne smarowanie i ochronę narzędzi.

Działamy w 90 krajach i jesteśmy wszędzie tam, gdzie jest moc. Wybierz Q8Oils, wybierz jakość!

Oleje hydrauliczne i wiele więcej z hurtowni Q8Oils

Aby zapewnić efektywność, niezawodność i długą żywotność swoich maszyn i pojazdów, należy zadbać o ich regularną kontrolę działania i przeglądy. Cykliczna wymiana oleju hydraulicznego to jedno, jednak jest także wiele innych aspektów, o które warto zadbać.

Q8Oils jako profesjonalna hurtownia olejów oferuje niezbędne środki smarne, które świetnie zdadzą egzamin w profesjonalnych firmach i warsztatach. Nasz asortyment to nie tylko oleje hydrauliczne, lecz także:

 • oleje do skrzyni biegów,
 • oleje do skrzyni automatycznej,
 • oleje do skrzyni biegów manualnej,
 • oleje silnikowe.

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i przekonaj się, jak bardzo nasze oleje mogą zwiększyć wydajność i trwałość każdego samochodu i pojazdu. Zapraszamy do współpracy!

Kliknij tutaj, aby rozwinąć formularz doboru oleju!

Najwyższa jakość środków smarnych!Polecane produktyQ8Oils

Oferujemy rozwiązania dopasowane do potrzeb Klientów. Sprawdź jedne z naszych najczęściej wybieranych produktów z segmentu motoryzacji.
https://olejeq8oils.pl/wp-content/uploads/2023/03/Unknown-5-320x427.png
Q8 Formula Prestige V 5W-30
Syntetyczny olej silnikowy Ultra High Performance Low SAPS SAE 5W30 do silników Euro 5 i 6. Produkt ten przeszedł pomyślnie najnowsze testy VW 504.00/507.00 Baumuster 2020, MB 229.52 i BMW Longlife04 (B48). Produkt oferuje ponadto ochronę przed zapłonem przy niskich prędkościach (LSPI) oraz kompatybilność z filtrami cząstek stałych (GPF). Zapewnia doskonałą oszczędność paliwa i ochronę silnika dla silników diesla i benzynowych, a jednocześnie jest kompatybilny z biopaliwami.
https://olejeq8oils.pl/wp-content/uploads/2023/03/Q8-Formula-Truck-7000-15W-40-20L-10114870-320x400.jpg
Q8 Formula Truck 15W-40
Q8 Formula Truck 7000 15W-40 to najwyższej jakości olej silnikowy o niskiej zawartości SAPS do samochodów ciężarowych. Produkt ten zapewnia wyjątkową ochronę przed zużyciem i korozją wszystkich części silnika oraz zapobiega powstawaniu sadzy podczas spalania. Można stosować wydłużone okresy między wymianami oleju. Został opracowany pod kątem kompatybilności z biopaliwami i spełnia specyfikacje ACEA E9 i API CK-4.
https://olejeq8oils.pl/wp-content/uploads/2023/03/DefaultPackshot.png
Q8 T 2200
Q8 T 2200 to najwyższej jakości uniwersalny olej przekładniowy do ciągników. Został opracowany, aby zapewnić wyjątkową ochronę maszynom terenowym, budowlanym i rolniczym. Ten wszechstronny olej spełnia wymagania API i wielu producentów OEM, takich jak Deutz, Volvo, CAT i Allison. Q8 T 2200 poprawia trwałość, zwiększa komfort pracy operatora i podnosi wydajność.
To nie wszystko!
Mamy do dyspozycji bazę ponad 1000 produktów.
Kliknij niżej by przejść pełnej bazy produktów Q8!
Potrzebujesz kart charakterystyki?
Wszystkie niezbędne dokumenty znajdują się
na oficjalnej stronie Q8 Research.

Kup olej Q8!

Niższe koszty operacyjne

Wybór środków smarnych Q8Oils to najprostszy sposób na obniżenie całkowitego kosztu posiadania:

- dłuższe okresy między wymianami,
- oszczędność paliwa,
- większa trwałość silnika,
- krótszy czas przestoju.

Biodegradowalność

Duży nacisk kładziemy na biodegradowalne i przyjazne środowisku środki smarne porządane przede wszystkim w maszynach rolniczych.

Wydajność

Najwyższej jakości olej silnikowy do wymagających silników jest niezbędny zwłaszcza w czasie najwyższego obciążenia. Q8Oils oferuje oleje o wyjątkowej wydajności w ekstremalnych warunkach.

Fachowe doradztwo!Doradztwo

Dysponujemy zespołem doświadczonych specjalistów, którzy z pełnym zaangażowaniem pomogą Ci w dobraniu rozwiązań i produktów dopasowanych dla Twojego biznesu. Wybierając Q8Oils wybierasz bezpieczeństwo i spokój.
50 lat rozwoju i badań w zakresie petrochemii,
Ponad 40 naukowców w międzynarodowym dziale R&D,
Certyfikacje ISO 9001, OHSAS 18001, ISO 14001 i RC 14001,
Przeprowadzamy testy na ponad 50 tys. próbek olejów rocznie!
https://olejeq8oils.pl/wp-content/uploads/2020/10/post_24-1280x854.jpg
Dowiedz się więcej!

Ostatnie artykuły branżoweBlog Q8