olejeQ8Oils.pl - Autoryzowany dystrybutor Q8Oils

Wszędzie tam
gdzie jest moc.

Segmenty produktówObróbka metali

Nasze płyny do obróbki metali są wynikiem ponad 100 lat doświadczeń związanych z tworzeniem produktów do różnych zastosowań. Nasz zespół R&D ma innowacyjne i postępowe podejście do opracowywania różnych klas produktów dla każdego zastosowania. Tworzymy inteligentne produkty, które wydłużają okres eksploatacji narzędzi i ograniczają koszty operacyjne. Wyprzedzamy o krok rosnące wymagania wynikające z wyższych ciśnień płynów, większych prędkości cięcia, nowych materiałów oraz zaawansowanych technologii narzędziowych.

Wodorozcieńczalne ciecze chłodząco-smarujące

Wodorozcieńczalne ciecze chłodząco-smarujące

Q8 Brunel i Q8 Berlioz, nasze zaawansowane technologicznie gamy płynów obróbkowych zostały zaprojektowane dla wszystkich rodzajów obróbki metali i zastosowań w inżynierii precyzyjnej.

Wodorozcieńczalne ciecze chłodząco-smarujące

Obróbcze oleje chłodząco-smarujące

Obróbcze oleje chłodząco-smarujące

Q8 Bach to gama płynów do cięcia i szlifowania o ekstremalnej wydajności, idealnie nadających się do wszystkich rodzajów operacji w warsztatach maszynowych

Obróbcze oleje chłodząco-smarujące

Oleje do walcowania na zimno

Oleje do walcowania na zimno

Nasza gama olejów do walcowania na zimno Q8 Bach R zapewnia wysoką wydajność zarówno w walcowniach zimnych o niskiej, jak i wysokiej prędkości.

Oleje do walcowania na zimno

Ciągnienie rur

Ciągnienie rur

Szeroka gama olejów do ciągnienia o wysokiej lepkości do rur bezszwowych nieżelaznych w zastosowaniach blokowych i na stole warsztatowym.

Ciągnienie rur

Najwyższa jakość środków smarnych!Polecane produktyQ8Oils

Oferujemy rozwiązania dopasowane do potrzeb Klientów. Sprawdź jedne z naszych najczęściej wybieranych produktów z segmentu obróbki metali.
https://olejeq8oils.pl/wp-content/uploads/2023/03/DefaultPackshot.png
Q8 Schubert 46
Q8 Schubert 46 to wysokoparametrowy olej sprężarkowy oparty na wyselekcjonowanych olejach bazowych klasy premium (Grupa II). Produkt ten został opracowany do stosowania we wszystkich sprężarkach tłokowych, rotacyjnych i łopatkowych. Został zaprojektowany jako część programu czystej technologii Q8Oils, aby zapewnić doskonałą czystość sprężarki w połączeniu z długim okresem eksploatacji oleju. Spełnia wyzwania stawiane przez sprężarki najnowszej generacji.
https://olejeq8oils.pl/wp-content/uploads/2023/03/DefaultPackshot.png
Q8 Wagner NS 220
Q8 Wagner NS 220 jest doskonałym olejem ślizgowym z doskonałą ochroną przed zużyciem dzięki silnemu filmowi olejowemu. Olej ma dobre właściwości demulgujące w kontakcie z wodnymi cieczami chłodząco-smarującymi, co wykazano w teście kompatybilności SKC. Q8 Wagner NS 220 zapewnia kontrolowane właściwości tarcia, jest kompatybilny z wodnymi płynami do obróbki metali i oferuje znakomitą ochronę antykorozyjną narzędzi.
https://olejeq8oils.pl/wp-content/uploads/2023/03/DefaultPackshot.png
Q8 Verdi 550
Q8 Verdi 550 to zaawansowany wielozadaniowy olej obiegowy o długiej żywotności. Charakteryzuje się wysoką stabilnością chemiczną i termiczną oraz chroni przed rdzą i korozją. Q8 Verdi 550 posiada optymalne właściwości smarne oraz właściwości wodoodporne.
To nie wszystko!
Mamy do dyspozycji bazę ponad 1000 produktów.
Kliknij niżej by przejść pełnej bazy produktów Q8!
Potrzebujesz kart charakterystyki?
Wszystkie niezbędne dokumenty znajdują się
na oficjalnej stronie Q8 Research.

Kup olej Q8!

Niższe koszty operacyjne

Nasze oleje łączą w sobie wysoką smarowność ze stabilnością biologiczną i chemiczną, aby zwiększyć żywotność miski olejowej i zachować ostrość narzędzi, co przekłada się realnie na niższe koszty operacyjne.

Efektywność energetyczna

Q8Oils oferuje gamę olejów hydraulicznych, które mogą pracować w optymalnym zakresie lepkości, zarówno w niskich jak i wysokich temperaturach pracy, co skutkuje zwiększoną oszczędnością energii.

Bliskość

Q8Oils jest dużą firmą, ale duża nie oznacza bezosobowa. Mówimy Twoim językiem i tworzymy produkty z myślą o Twoich potrzebach. Pracujemy ciężko, aby stworzyć bliską więź z wszystkimi naszymi klientami, małymi i dużymi.

Fachowe doradztwo!Doradztwo

Dysponujemy zespołem doświadczonych specjalistów, którzy z pełnym zaangażowaniem pomogą Ci w dobraniu rozwiązań i produktów dopasowanych dla Twojego biznesu. Wybierając Q8Oils wybierasz bezpieczeństwo i spokój.
50 lat rozwoju i badań w zakresie petrochemii,
Ponad 40 naukowców w międzynarodowym dziale R&D,
Certyfikacje ISO 9001, OHSAS 18001, ISO 14001 i RC 14001,
Przeprowadzamy testy na ponad 50 tys. próbek olejów rocznie!
https://olejeq8oils.pl/wp-content/uploads/2020/10/post_24-1280x854.jpg
Dowiedz się więcej!

Ostatnie artykuły branżoweBlog Q8