Nowa konkurencja od Q8Oils na targach eRobocze SHOW Łobez 2023.

„Postaw na Q8!” to nowa konkurencja dla operatorów maszyn budowlanych wchodząca w skład tegorocznego eRobocze SHOW, które odbędą się już 7 października w Łobzie! Konferansjerem i głównym sędzią prowadzącym konkurs będzie Mariusz Pudzianowski – ambasador marki Q8Oils w Polsce! Maszyną konkursową będzie koparka od Sany!

 

To zadanie wyłącznie dla najszybszych i najbardziej dokładnych operatorów!

 

Na czym to polega?

 

  1. Zadaniem uczestnika jest ustawienie kolejno, jeden na drugim wybranych produktów Q8Oils – beczka oleju 208 litrów, beczka oleju 60 litrów, wiadro smaru 18 kg oraz najtrudniejsze kartusz 400g. Łatwe zadanie? Niezupełnie…
  2. W konkurencji liczy się czas i precyzja – na górze każdego z produktów zaznaczony jest okrąg o średnicy produktu, który należy na nim postawić. Za każdy centymetr niedokładności liczone są dodatkowe sekundy karne. 5 sekund za każdy rozpoczęty centymetr niedokładności.
  3. Przed rozpoczęciem mierzenia czasu, uczestnik powinien uruchomić maszynę i przygotować się do startu.
  4. Czas, start! Uczestnik rozpoczyna pracę wraz z pierwszym gwizdkiem sędziego, wtedy też uruchamiany jest stoper.
  5. Konkurencja zostaje przerwana, jeżeli: uczestnik przekroczy czas 10 minut od startu lub uszkodzi którykolwiek z produktów.
  6. Zwycięzcą zostaje uczestnik, który ułoży jak najwięcej produktów w jak najkrótszym czasie.

 

Jak wziąć udział?

 

  1. Na wydarzeniu udaj się po opaskę operatora, wydawaną przez eRobocze SHOW na stoisku organizatora.
  2. Następnie udaj się na stanowisko Q8Oils, które będzie znajdować się w pobliżu sceny głównej. Tam przeprowadzona zostanie rejestracja uczestników, otrzymasz specjalną opaskę na nadgarstek, która będzie Twoją przepustką do udziału w konkursie.
  3. Oczekuj na sygnał! Konkurs rozpoczyna się o godz. 10:15, na placu konkursowym przy stoisku Q8Oils i potrwa do godz. 13:30! Spiesz się – konkurs jest ograniczony czasowo!!
  4. Wyniki zostaną ogłoszone na głównej scenie targów o godz. 14:00. Na najlepszych czekają wyjątkowe nagrody sponsorowane przez Q8Oils!

 

Harmonogram i mapa

O targach e-Robocze SHOW:

eroboczeshow.pl

Targi Maszyn, Urządzeń i Sprzętu Roboczego eRobocze SHOW to wystawa maszyn, podczas której organizowane są dynamiczne pokazy. Organizowane są przez branżowe wydawnictwo Lasmedia od 2016 roku. Wydarzenie ma wyjątkowy charakter i wyróżnia się na tle innych spotkań branżowych swoją dynamiką i charakterystyczną – znaną już przedsiębiorcom i operatorom – „roboczą” atmosferą. Na specjalnie wyznaczonych placach zaprezentują się przedstawiciele mniej lub bardziej znanych marek sprzętowych, którzy będą mieli okazję demonstrować swoje produkty w ruchu!

 

O marce Q8Oils:

Q8Oils to wiodący producent środków smarnych tworzonych według najnowocześniejszych technologii. W portfolio Q8Oils znajduje się ponad 1000 produktów przeznaczonych do każdego zastosowania – od najmniejszych silników po wielkie maszyny. Wszystkie produkty Q8Oils tworzy we własnych zakładach korzystając z najwyższej jakości olejów bazowych. Produkty Q8Oils nie tylko spełniają, ale i przekraczają najbardziej rygorystyczne wymogi funkcjonalne przy jednoczesnej dbałości o środowisko naturalne. Dzięki najwyższej, opartej na innowacjach jakości produktów, Q8Oils jest głównych dostawcą środków smarnych dla liderów rynku w ponad 90 krajach świata. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie jest moc!